Сайт-візитка

Ціни та процес створення сайту-візитки

від 4500 грн

Переваги роботи з нами:

Більше 8-років на ринку

Конкурентна ціна

Якість створення веб сайтів

24/7 онлайн

Особливості створення сайту-візитки

Залиште заявку або зв’яжіться з нами

Проведення консультації

Утвердження всіх вимог і пропозицій

Ми приступаємо до роботи

Сайт – це обличчя вашої компанії. Тому ідеальним варіантом можна вважати розроблення проєкт з унікальним дизайном, що виділить Вас серед конкурентів.

Сайт-візитка – це невеликий вебсайт, що складається з декількох сторінок та містить основну інформацію про компанію, організацію, підприємство. Особливості, якими повинен володіти сайт-візитка:

Основний елемент сайту-візитки – це головна сторінка, яка має містити всю необхідну інформацію про компанію або людину, зокрема, її подають у вигляді слайдера з текстовим наповненням. Важливий елемент головної сторінки – логотип компанії, який показує сферу діяльності, зрозумілий і, як можна більш лаконічний.

На другій сторінці сайту-візитки зазвичай розповідають про послуги, які надає компанія або певна людина (якщо це персональний сайт-візитка). Інформація подається у вигляді тексту і фото. Сторінку можна доповнити формою зворотного зв’язку, за допомогою якої, відвідувач відправляє заявку, яка потрапляє на пошту власника сайту. Остання сторінка – це контактні дані, карта проїзду, посилання на соціальні мережі й інша корисна інформація, яка може знадобитися відвідувачеві Вашого сайту, якщо він захоче з Вами зв’язатися.

small_c_popup

Зворотній зв’язок