Переклад вебсайту

Ціни, послуги та інформація про процес перекладу вебсайту

Термін виконання – 1-2 дні

від 1000 грн

Переваги роботи з нами:

Стаж діяльності більше 8-років

Конкурентна ціна

Висока якість обслуговування вебсайтів

24/7 на зв'язку онлайн

Переклад контенту вебсайту на іноземні мови забезпечує можливість вивести ваш товар, послуги та продукцію на новий рівень, оскільки робить інформацію про них доступними для іноземних клієнтів з усього світу. Відразу після здійснення перекладу веб-сайту на мови, якими користуються в різних частинах світу, кількість його відвідувачів значно зростає, а, відповідно, росте і попит на ваші товари чи послуги.

  Переклад вебсайтів або їх локалізація іншою мовою – це не просто потрібна послуга, але й значний крок до успішного ведення вашого бізнесу. Цей процес містить в собі переклад контенту на вебсайті, чи вебсторінці, адаптування їх інтерфейсу під нову мову, правильне і точне передавання змісту заголовків, тегів та інших елементів вашого контенту. Перевага надається саме якісному і професійному перекладу, щоб усі, в тому числі освічені та розумні люди, залишалися в рядах ваших клієнтів.

Ви зробите мудрий вибір, якщо довірите роботу якісного і професійного перекладу саме нашій компанії Site Help. Восьмирічний досвід такої діяльності зробив нас справжніми професіоналами своєї справи. За найкоротший термін (приблизно 1-2 дні), перекладемо контент вашого вебсайту, вебсторінки чи лендінгу, додамо інші мови, адаптуємо інтерфейс перекладеного вебсайту, а також забезпечимо відповідність програмного забезпечення до мовних відмінностей і національних різновидів іншої країни.

Також допоможемо визначити, на які саме мови доцільно здійснити переклад вашого всайту, щоб привабити якомога більше відвідувачів. Звернутися за послугами Site Help ви можете і для того, щоб здійснити переклад вашого веб-сайту на WordPress, Joomla та Opencart. На цих платформах доступна велика кількість плагінів на будь-який смак. Але саме якісний переклад зробить можливим отримати інформацію з цієї платформи не лише англійською мовою.     

  Переклад вашого сайту – це спільна робота багатьох спеціалістів, таких як професійні перекладачі та вебредактори. Саме скориставшись послугами Site Help ви отримаєте якісний результат роботи справжніх фахівців своєї справи!

small_c_popup

Зворотній зв’язок